Apartamenty w Krakowie. Hotele Apartamenty Noclegi Kraków. Bezpieczna płatność online.

 

HOME | HELP | KONTAKT | DODAJ APARTAMENT

Apartamenty w Krakowie - Polski Vacation Rental Apartments Krakow - English Ferienwohnungen Krakau - Deutsch Appartements Cracovie - Francais Apartamentos Cracovia - Espanol Apartamentos Cracovia - Portugues Appartamenti Cracovia - Italiano
JAK REZERWOWAĆ? LAST MINUTE MAPA WYCIECZKI SPA
APARTAMENTY
1 - POKOJOWE
APARTAMENTY
2 - POKOJOWE
APARTAMENTY
WIĘKSZE
STUDIA
  

Apartamenty w Krakowie

  

Witamy w Krakowie! Znajdź i zarezerwuj apartamenty w Krakowie z Cracow-Apartments.com. Nasze apartamenty to dla Państwa tani i wygodny nocleg w Krakowie. Prosimy również sprawdzić apartamenty w ofercie Last Minute. Oferujemy apartamenty w centrum Krakowa i nie tylko..

DATA PRZYJAZDU

Proszę wybrać datę przyjazdu aby zarezerwować nocleg w Krakowie

LICZBA NOCLEGÓW

LICZBA OSÓB

PRZELICZNIK WALUT

 
- Booking online
- Secured payment
 Booking online, Secured payment

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć wszystkie apartamenty w Krakowie które proponujemy, proszę kliknąć poniższy link

Apartamenty w Krakowie

W Cracow-Apartments.com oferujemy Państwu szeroki wybór apartamentów w samym sercu Krakowa. Kompletnie wyposażone o konkurencyjnych cenach stanowią doskonałą alternatywę dla krakowskich hoteli. Proszę wypróbować nasz system Rezerwacji Online albo po prostu zadzwonić. Zarezerwuj apartament już teraz i ciesz się pobytem w naszym pięknym mieście!

Zobacz nasze apartamenty na mapie centrum Krakowa

Apartamenty w Krakowie

FAQ POLITYKA PRYWATNOŚCI
REGULAMIN JAK REZERWOWAĆ - PRZEWODNIK

FAQ

Co oferuje serwis Cracow-Apartments.com?

Za pośrednictwem naszego serwisu mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji w szeregu starannie dobranych apartamentach w centrum Krakowa. Długość Państwa pobytu może wynosić od jednego dnia aż do kilku miesięcy. Ceny oferowane w naszym serwisie są bardzo atrakcyjną alternatywą dla krakowskich hoteli. Za pośrednictwem serwisu możliwe jest również dokonanie rezerwacji innych usług oferowanych przez współpracujących z serwisem partnerów.

Czego można się spodziewać w apartamencie?

Oferujemy szeroki wybór apartamentów, od małych Studio dla 2 do 4 osób, poprzez apartamenty jedno i dwupokojowe oraz większe. Największe z nich mogą zapewnić wygodny pobyt grupom liczącym do 12 osób. Wyposażenie i udogodnienia oferowane przez poszczególne apartamenty różnią się. Są one opisane szczegółowo dla każdego z lokali zgodnie z udostępnionymi nam danymi. Każdy z apartamentów posiada kuchnię albo w przypadku mniejszych lokali aneks kuchenny. Kuchnia standardowo będzie wyposażona w kuchenkę, lodówkę, zestaw stołowy oraz sztućce. W apartamencie znajdować się będzie jedna bądź dwie łazienki.

Jak dokonać rezerwacji?

(zobacz nasz przewodnik po procesie rezerwacji)

Czy jest konieczne potwierdzenie rezerwacji?

Potwierdzenie rezerwacji nie jest konieczne. W momencie dokonywania rezerwacji określają Państwo spodziewaną godzinę przyjazdu. Prosimy jednak o niezwłoczny kontakt z właścicielem, w przypadku zamierzonego wcześniejszego przyjazdu albo jego znacznego opóźnienia.

Czy można zmienić termin przyjazdu?

Zmiana warunków rezerwacji jest możliwa na warunkach uzgodnionych z właścicielem apartamentu wskazanym w otrzymanym Voucherze.

Czy można przedłużyć albo skrócić pobyt?

Przedłużenie pobytu jest możliwe w każdym czasie poprzez dokonanie ponownej rezerwacji w serwisie Cracow-Apartments.com, o ile zajmowany apartament jest dostępny w wybranym przez Państwa terminie. Skrócenie pobytu jest możliwe na warunkach uzgodnionych z właścicielem apartamentu wskazanym w otrzymanym Voucherze.

Jak zapłacić za rezerwację?

Płatność za dokonanie rezerwacji możliwa jest za pomocą karty kredytowej albo przy pomocy bankowości elektronicznej przelewem mTransfer, Inteligo. Pozostałą kwotę należy uiścić gotówką lub kartą kredytową (o ile jest to możliwe) w momencie odebrania kluczy do apartamentu.

Co jest wliczone w cenę?

Cena oferowana w serwisie Cracow-Apartments.com jest cena całkowitą obejmującą wszelkie możliwe opłaty i podatki.

Jak można zapłacić mniej za wynajęcie apartamentu

Przy dłuższym pobycie (od 4 dni) można otrzymać zniżkę, której wysokość prezentowana jest w szczegółach dotyczących wybranego apartamentu. Przy ponownej rezerwacji w tym samym apartamencie można otrzymać dodatkową zniżkę, o ile została ona określona przez właściciela. W tym celu należy w momencie dokonywania rezerwacji wprowadzić kod rabatowy, którym jest numer wcześniejszej rezerwacji.

W jakich godzinach można wprowadzić się do apartamentu?

Apartament powinien zostać udostępniony Państwu o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu. Goście są zobowiązani do opuszczenia apartamentu do godziny 12.00 w dniu wyjazdu. Sugerowaną godzinę odbioru kluczy określają Państwo w momencie dokonywania rezerwacji – można ją zmienić poprzez bezpośredni kontakt z właścicielem apartamentu. O ile jest to możliwe można wydłużyć pobyt o kilka godzin.


Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na większość ważnych pytań, w razie wątpliwości prosimy o kontakt

Wykonanie: Wojciech Ozga

© Cracow-Apartments.com | info@cracow-apartments.com | +48 (0)502501812


HOME| HELP | KONTAKT | SITEMAP | PANEL ADMINISTRACYJNY
Krakow Apartments|Appartamenti Cracovia|Apartamentos Cracovia |Apartments in Krakow |Apartamenty w Krakowie |Apartments in Krakow |Apartament w Krakowie
Apartamenty w Gdańsku|Noclegi w Gdańsku|Apartamenty Gdańsk|Noclegi Gdańsk