Apartamenty w Krakowie. Hotele Apartamenty Noclegi Kraków. Bezpieczna płatność online.

 

HOME | HELP | KONTAKT | DODAJ APARTAMENT

Apartamenty w Krakowie - Polski Vacation Rental Apartments Krakow - English Ferienwohnungen Krakau - Deutsch Appartements Cracovie - Francais Apartamentos Cracovia - Espanol Apartamentos Cracovia - Portugues Appartamenti Cracovia - Italiano
JAK REZERWOWAĆ? LAST MINUTE MAPA WYCIECZKI SPA
APARTAMENTY
1 - POKOJOWE
APARTAMENTY
2 - POKOJOWE
APARTAMENTY
WIĘKSZE
STUDIA
  

Apartamenty w Krakowie

  

Witamy w Krakowie! Znajdź i zarezerwuj apartamenty w Krakowie z Cracow-Apartments.com. Nasze apartamenty to dla Państwa tani i wygodny nocleg w Krakowie. Prosimy również sprawdzić apartamenty w ofercie Last Minute. Oferujemy apartamenty w centrum Krakowa i nie tylko..

DATA PRZYJAZDU

Proszę wybrać datę przyjazdu aby zarezerwować nocleg w Krakowie

LICZBA NOCLEGÓW

LICZBA OSÓB

PRZELICZNIK WALUT

 
- Booking online
- Secured payment
 Booking online, Secured payment

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć wszystkie apartamenty w Krakowie które proponujemy, proszę kliknąć poniższy link

Apartamenty w Krakowie

W Cracow-Apartments.com oferujemy Państwu szeroki wybór apartamentów w samym sercu Krakowa. Kompletnie wyposażone o konkurencyjnych cenach stanowią doskonałą alternatywę dla krakowskich hoteli. Proszę wypróbować nasz system Rezerwacji Online albo po prostu zadzwonić. Zarezerwuj apartament już teraz i ciesz się pobytem w naszym pięknym mieście!

Zobacz nasze apartamenty na mapie centrum Krakowa

Apartamenty w Krakowie

FAQ POLITYKA PRYWATNOŚCI
REGULAMIN JAK REZERWOWAĆ - PRZEWODNIK

REGULAMIN

1. Wprowadzenie

Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich można dokonać rezerwacji apartamentów oraz innych usług dostępnych w serwisie Cracow-Apartments.com. Kliknięcie przycisku "ZAPŁAĆ" jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.

2. Ceny

Ceny prezentowane w serwisie Cracow-Apartments.com są cenami ostatecznymi uwzględniającymi wszystkie podatki oraz opłaty dodatkowe. Klient nie jest obowiązany do ponoszenia żadnych innych kosztów, niż te wymienione w serwisie Cracow-Apartments.com.
Dzieci do lat 4 (jedno dziecko na dwoje dorosłych śpiące z rodzicami bądź we własnym łóżeczku/wózku) są zwolnione z opłat za pobyt w apartamencie.

3. Warunki rezerwacji

Dokonanie rezerwacji jest możliwe za pomocą karty kredytowej albo elektronicznego przelewu bankowego. Dokonując rezerwacji Klient wpłaca bezzwrotną opłatę rezerwacyjną w wysokości 20% wartości świadczenia. Opłata ta zaliczona jest w poczet ceny za wynajem apartamentu bądź ceny usługi. Pozostała kwota jest należna właścicielowi apartamentu bądź Usługodawcy w chwili przystąpienia do realizacji świadczenia. Akceptowane formy płatności są określone każdorazowo przez właścicieli apartamentów bądź Usługodawców.

4. Anulowanie i zmiana rezerwacji

W przypadku anulowania rezerwacji prosimy o kontakt z serwisem Cracow-Apartments.com. Ewentualne zmiany dotyczące rezerwacji powinny być uzgadniane z właścicielem apartamentu bądź Usługodawcą.

5. Przedłużenie pobytu

Przedłużenie pobytu jest możliwe wyłącznie poprzez dokonanie następnej rezerwacji w systemie Cracow-Apartments.com.

6. Przyjazd, pobyt, wyjazd

Wstępne określenie godziny przyjazdu następuje w momencie dokonywania rezerwacji. W sytuacji zamierzonego opóźnionego przybycia prosimy o kontakt z właścicielem apartamentu bądź Usługodawcą najpóźniej na 1 dzień przed przyjazdem. Przekazanie kluczy do apartamentu może nastąpić od godziny 14.00 - o ile jest to możliwe i po uzgodnieniu z właścicielem można również odebrać klucze wcześniej. Opuszczenie apartamentu powinno nastąpić do godziny 12.00.

7. Przeniesienie praw

Dopuszczalne jest przeniesienie całości praw z dokonanej rezerwacji na osobę trzecią. Warunkiem przeniesienia praw jest udostępnienie właścicielowi apartamentu bądź Usługodawcy danych personalnych osoby nabywającej uprawnienia z tytułu rezerwacji. Równocześnie z przekazaniem uprawnień następuje przeniesienie wszystkich obowiązków z tytułu zawartej umowy. Przeniesienie uprawnień jest bezpłatne.

8. Siła wyższa

W przypadku zaistnienia nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających właścicielowi apartamentu prawidłowe wykonanie zawartej umowy może on zaproponować Klientowi apartament zastępczy lub hotel o tym samym lub wyższym standardzie.

9. Powinności klienta

Klient powinien utrzymywać wynajęty apartament w należytym stanie. Ewentualne uszkodzenia i braki w wyposażeniu apartamentu powinny zostać zgłoszone właścicielowi apartamentu bezpośrednio po przyjeździe. Klient powinien również zgłosić szkody wyrządzone przez siebie podczas pobytu. Równowartość tych szkód i ich usunięcia pokrywana jest przez Klienta. Nie jest dozwolony pobyt w apartamencie większej ilości osób niż jest to wskazane w Voucherze. Nie jest szkodą w rozumieniu prawa cywilnego normalne zużycie rzeczy wynikające z normalnej eksploatacji.

10. Zwierzęta

O ile nie zaznaczono inaczej w opisie wybranego apartamentu istnieje możliwość zabrania ze sobą psa albo kota. Opłaty za zwierzęta są określane każdorazowo przez właścicieli apartamentu i są zawarte w opisie lokalu. Klienci są zobowiązani do zadośćuczynienia za wszystkie szkody spowodowane przez zwierzęta.

11. Ograniczenie odpowiedzialności

Firma eServices – operator serwisu Cracow-Apartments.com dołożył maksymalnej staranności w celu zapewnienia, że informacje zawarte w serwisie są wolne od błędów oraz aktualne. Wszystkie opisy apartamentów oraz dostępnych usług są zgodne z informacjami przekazanymi przez ich właścicieli oraz Usługodawców.
Wszystkie rezerwacje na tej stronie są dokonywane u właścicieli apartamentów i Usługodawców. Serwis Cracow-Apartments.com ułatwia dokonanie rezerwacji, nie jest jednakże stroną kontraktu i dlatego nie ponosi bezpośredniej lub pośredniej odpowiedzialności za jego wykonanie.

Zamieszczenie informacji w serwisie Cracow-Apartments.com nie może być w żadnym przypadku traktowane jako udzielenie rekomendacji albo zapewnienie, że świadczone usługi będą odpowiednie dla Klienta.

Firma eServices rezerwuje sobie prawo do zmiany jakichkolwiek informacji publikowanych w serwisie Cracow-Apartments.com a w szczególności: cenników, opisów apartamentów i oferowanych usług oraz zdjęć.

12. Prawa własności

Informacje, grafika, obrazy, znaki handlowe, logo, nazwy handlowe znajdujące się w serwisie Cracow-Apartments.com są chronione prawami autorskimi.

13. Prawo właściwe

Prawem właściwym dla sporów pomiędzy właścicielem apartamentu i Usługodawcą a Klientem jest prawo polskie. Ewentualne spory rozstrzygane będą polubownie, w przypadku braku porozumienia sądem właściwym będzie sąd właściwy dla siedziby Właściciela lub Usługodawcy.

W zakresie nie uregulowanym w niniejszym regulaminie zastosowanie znajdują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz właściwych ustaw.

Właściciele apartamentów oraz Usługodawcy zapoznali się z powyższym Regulaminem oraz zaakceptowali jego postanowienia.

Wykonanie: Wojciech Ozga

© Cracow-Apartments.com | info@cracow-apartments.com | +48 (0)502501812


HOME| HELP | KONTAKT | SITEMAP | PANEL ADMINISTRACYJNY
Krakow Apartments|Appartamenti Cracovia|Apartamentos Cracovia |Apartments in Krakow |Apartamenty w Krakowie |Apartments in Krakow |Apartament w Krakowie
Apartamenty w Gdańsku|Noclegi w Gdańsku|Apartamenty Gdańsk|Noclegi Gdańsk